آغاز نام نویسی اولین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت

آغاز نام نویسی اولین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت

سیمارتیکل/کرمان مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه زمان ثبت نام اولین آزمون استخدامی افراد دارای معلولیت از امشب آغاز می شود، گفت: 4 هزار و 326 نفر از افراد دارای معلولیت تحت پوشش سازمان بهزیستی در کل کشور در دستگاه های اجرایی جذب خواهند شد که ادارات استان کرمان نیز در این طرح حضور دارند.

علیرضا وحیدزاده شامگاه 30 بهمن ماه با اشاره به اینکه افراد دارای معلولیت استان کرمان می توانند جهت استفاده از سهمیه سه درصد استخدام ادارات نام نویسی کنند، افزود: برگزاری آزمون استخدامی خاص افراد دارای معلولیت برای نخستین بار در کشور 21 اردیبهشت ماه 1403 به منظور جذب و بکارگیری 4326 نفر در 45 دستگاه اجرایی برگزار می شود که در استان کرمان نیز بیش 19 دستگاه در این آزمون سهمیه دارند.

وی افزود: افرادی که دارای کارت معلولیت از سازمان بهزیستی هستند، می توانند برای تصدی شغل در دستگاه های اجرایی استان کرمان و یا استان های دیگر، در این آزمون ثبت نام و رقابت کنند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان افزود: ثبت نام آزمون استخدامی خاص افراد دارای معلولیت تا 9 اسفندماه 1402 ادامه دارد و مطابق برنامه ریزی های انجام شده، نتایج این آزمون نیز 30 خردادماه سال 1403 اعلام خواهد شد و متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی hrtc.ir مراجعه نمایند.

پایان خبر سیمارتیکل

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز نام نویسی اولین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز نام نویسی اولین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت"، کلیک کنید.