امدادرسانی به 26 حادثه جاده ای در گیلان – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

امدادرسانی به 26 حادثه جاده ای در گیلان - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سیمارتیکل، هادی سلیمی عصر جمعه در جریان بازدید از پایگاه نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان آستارا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیست و چهارمین دوره خدمات نوروزی و سفر جمعیت هلال احمر گیلان به ظرفیت 32 پایگاه امداد و نجات در سطح استان در حال اجرا است و در مجموع 4 هزار و 562 نفر نیروی هلال احمر در کل استان در حال خدمات رسانی به مسافران نوروزی هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با بیان اینکه 15 پایگاه خدمات نوروزی و 14 پایگاه سیار حوزه معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گیلان در سطح استان در حال خدمت به مسافران نوروزی هستند، افزود: از زمان آغاز تعطیلات نوروزی 49 حادثه در سطح گیلان رخ داده که از این تعداد 26 حادثه مربوط به حوادث جاده ای بوده که توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان گیلان امداد رسانی و خدمات رسانی شده است.

سلیمی با اشاره به اینکه روزانه 204 نفر در حوزه امداد و نجات و 118 نفر در پایگاه های نوروزی در مبادی ورودی استان و همچنین در سطح شهرستان های استان به مسافران خدمات رسانی می کنند، گفت: به دلیل اینکه اکثر سوانح در 30 کیلومتری شهرها رخ می دهد، سعی کردیم پایگاه های بشردوستانه را در این نقاط مستقر کنیم.

وی به خدمات جمعیت هلال احمر در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: در این پایگاه ها تحت عنوان «فاخر» فضای دوستدار کودک، طرح بهرفت، غرفه سلامت و تندرستی، راهنمای مسافران نوروزی، پاسخگویی به مسایل شرعی و خیمه نماز پیش بینی شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امدادرسانی به 26 حادثه جاده ای در گیلان – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امدادرسانی به 26 حادثه جاده ای در گیلان – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.