امروز صدور انقلاب با سرعت فراتر از تصور در دنیا صورت می گیرد

امروز صدور انقلاب با سرعت فراتر از تصور در دنیا صورت می گیرد

سیمارتیکل/ایلام امام جمعه ایلام گفت:امروز شعار  مردم ایران اسلامی، در دانشگاه های آمریکا و اروپا طنین انداز می شود، صدور انقلاب ما با سرعتی فراتر از تصور انجام می شود.

حجت الاسلام والمسلمین«اله نور کریمی تبار» در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلی بزرگ امام خمینی(ره)  شهر ایلام، با گرامیداشت ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س)، دهه کرامت، روز دختر و آغاز هفته حج، اظهار کرد: امروز نیاز داریم که الگوی تعالی دختران در جامعه هم برای دختران عزیز میهن اسلامی و  هم برای دخترانی که در خارج از جهان اسلام زندگی می کنند،  تبیین شود.

وی افزود: دشمن آگاهانه با برنامه ریزی گسترده تلاش کرد که منزلت دختر  و زن را در جامعه ما دچار خدشه کند و خانواده را از هم بپاشد و امروز تلاش آن ها این است که  ضربه سنگین و مهلکی که بر پیکره خودشان وارد شده است در جامعه ی ما هم اجرا کنند.

امام جمعه ایلام یادآور شد:  امروز شعار  مردم ایران اسلامی، در دانشگاه های آمریکا و اروپا طنین انداز می شود، صدور انقلاب ما با سرعتی فراتر از تصور دنیا انجام می شود، یک زمانی در اوج غربت و مظلومیت در زیر بمباران دشمن، شعار مرگ بر اسراییل و آمریکا سر داده می شد و امروز نسل جوان و دانشجوی آمریکا و اروپا در دانشگاه های این کشورها، شعار نابودی اسراییل را مطرح می کنند.

وی با اشاره به این که امروز در غرب، آمریکا و اروپا چهره واقعی نظام استکباری نمایان  شده است، افزود: پلیس این کشورها، برای عدالت خواهی دانشجویان و دانشگاهیان، به دانشگاه ها ورود پیدا می کنند، بدون کوچک ترین مقاومت دانشجویان و اساتید آن ها را با برخورد خشن دستگیر می کنند، اتوبوسی به بازداشتگاه و زندان می برند و سخت ترین شکنجه ها را اعمال می کنند.

پس از پایان خطبه ها و برگزاری نماز جمعه، نمازگزاران در حمایت از طرح نور حجاب راهپیمایی کردند و حمایت خود را از اجرای این طرح اعلام داشتند.

پایان خبر سیمارتیکل
 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امروز صدور انقلاب با سرعت فراتر از تصور در دنیا صورت می گیرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امروز صدور انقلاب با سرعت فراتر از تصور در دنیا صورت می گیرد"، کلیک کنید.