انتخابات 11اسفندماه در کمال صحت، آرامش و امنیت برگزار می شود

انتخابات 11اسفندماه در کمال صحت، آرامش و امنیت برگزار می شود

سیمارتیکل/اصفهان  رییس استان انتخابات استان اصفهان با بیان اینکه انتخابات جمعه 11 اسفندماه در کمال صحت، سلامت، امنیت و پرشور  برگزار می شود، گفت: فرآیند انتخابات تاکنون بر اساس زمان بندی در نظر گرفته شده و بر اساس قانون پیش رفته است و این روزها که در مرحله تبلیغات انتخابی قرار داریم، شاهد انجام تبلیغات پرشور و با نشاط نامزدها در مرکز استان و شهرستان ها هستیم.

به گزارش سیمارتیکل، محمدرضا جانثاری، عصر امروز شنبه، 8 اسفندماه در جلسه شورای اداری استان اصفهان، اظهار کرد: هر چند دشمن برای مخدوش کردن انتخابات پیش رو تلاش می کند، اما ما چهار محور اصلی و راهبردی رهبر معظم انقلاب که شامل مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت انتخاباتی است را دنبال می کنیم و هیچ موضوع دیگری در انتخابات پیش رو مهم نیست، مگر اینکه این راهبردها را به طور دقیق اجرا کنیم.

وی با بیان اینکه تاکنون فرمانداران و هییت های اجرایی وظایف خود را انجام داده اند، تصریح کرد: خوشبختانه مفتخرم اعلام کنم تاکنون مشکلی در رابطه با برگزاری انتخابات سالم در استان اصفهان نداشته ایم و ستاد انتخابات استان با کوچک ترین تخلفی برخورد کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با بیان اینکه مسیولین در تمام حوزه.های امنیتی، اطلاعاتی و سایبری به طور قاطع عمل می کنند، گفت: اصفهان همانند سایر استان های کشور، استان امنی است، اما باید توجه داشته باشیم که دشمن تلاش می کند با هر روش و طریقی انتخابات را مخدوش کند. دشمن هر کاری که توانست از تخریب، تحریک های قومیتی، نزاع و.. . برای به هم زدن آرامش و امنیت مردم انجام داد. به تازگی نیز مشاهده کردید که در این ایام زمستان و سرد سال، لوله خطوط توزیع گاز سراسری را هدف قرار داد. بنابراین علی رغم امن بودن استان، باید دقت و تلاش شود تا در مراحل برگزاری انتخابات، ضربه ای از ناحیه دشمن به آرامش و امنیت مردم وارد نشود.

وی با بیان اینکه همه انتخابات گذشته سالم برگزار شده است و اطمینان خاطر داریم انتخابات پیش رو نیز با امنیت و سلامت کامل برگزار شود، تاکید کرد:  تمام فرآیندهای لازم برای برگزاری انتخابات سالم و امن برنامه ریزی شده و تاکنون نیز براساس برنامه و تقویم زمان بندی شده پیش رفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان با اشاره به استقبال و رشد آمار داوطلبان این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: در انتخابات دوره یازدهم مجلس حدود 291 نفر نامزد تایید صلاحیت شد و تا پایان مرحله حضور داشتند، اما امسال و برای دوازدهمین دوره انتخابات، بیش از 700 نفر در صحنه رقابت انتخاباتی استان حضور دارند.

جان نثاری از مدیران دستگاه های اجرایی استان خواست که در فرصت باقی مانده افراد را به مشارکت همگانی در هر دو  انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی دعوت کنند.

رییس ستاد انتخابات استان اصفهان ضمن قدردانی از دستگاه های اجرایی برای همکاری در موضوع برگزاری انتخابات، گفت: از مدیران تقاضا می شود چنانچه در روز برگزاری انتخابات نیاز به مکان، تجهیزات و تامین نیرو داشتیم، مساعدت کنند تا اجرای انتخابات با مشکلی مواجه نشود.

وی تصریح کرد: از مدیران دستگاه های اجرایی تقاضا دارم در آرام نگه داشتن فضا بکوشنند و از هر موضوعی که ممکن است فضا را ناآرام کند، جلوگیری کنند. همچنین با توجه به بارش نزولات آسمانی و سرمای هوا در روزهای اخیر ضروری است تا دستگاه های خدماتی مثل اداره آب، برق، گاز، راه، شهرداری ، هلال  احمر و … نسبت به برنامه ریزی و مراقبت های لازم برای ارایه خدمات مناسب به خصوص در روستاها در همه زمان ها به ویژه تا پایان زمان برگزاری انتخابات اقدام کنند.

جان نثاری بر ضرورت رعایت اصل خود مراقبتی مدیران در آستانه برگزاری انتخابات تاکید کرد و افزود: مدیران توجه داشته باشند که در راستای سلامت انتخابات، روسای ادارات به خصوص در شهرستان ها به نفع یا علیه هیچ نامزدی صحبت یا موضع نگیرند. همچنین اگر کاندیدایی در جریان انجام تبلیغات، مطلب یا ادعایی را بیان کرد که صحت و واقعیت ندارد و یا در حیطه اختیارات نمایندگی نیست، یا انجام خدمت و افتخاری را بر خلاف واقعیت به خود نسبت داد، یا زحمات یا خدمات دستگاه های اجرایی را زیر سوال برد، دستگاه های اجرایی  به موضوع ورود نکنند. و بدون هماهنگی با ستاد انتخابات استان از انجام هر گونه مصاحبه برای دفاع از عملکرد خود خودداری کنند و  موارد تخلف رابه ستاد انتخابات منعکس و گزارش کنند تا ستاد و هیات نظارت بر تبلیغات موضوع را بررسی و مطابق مقررات با کاندیدای خاطی برخورد قانونی کند.

پایان خبر سیمارتیکل 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخابات 11اسفندماه در کمال صحت، آرامش و امنیت برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخابات 11اسفندماه در کمال صحت، آرامش و امنیت برگزار می شود"، کلیک کنید.