اپل از سامسونگ درس عبرت گرفت

تینا مزدکی: اپل یک نمونه اولیه آیفون تاشوی تاشو شبیه به سری Galaxy Z Flip سامسونگ ساخت اما بعدا مشخص شد که اپل نگرانی هایی در مورد دوام و کاربرد چنین دستگاهی دارد و همچنین گزارش شد که با یک سازنده آسیایی ملاقات کرده بود تا در مورد تولید قطعات برای دو مدل آیفون تاشو صحبت کند. امروز، یک وبلاگ نویس ویدیویی فناوری گفت که اپل توسعه آیفون تاشو را به دلیل نگرانی که در مورد دوام و کاربرد چنین دستگاهیی دارد، متوقف کرده است.

دوام آیفون تاشو و نگرانی که برای اپل ایجاد کرده، باعث شده است که اپل گوشی های تاشو ساخته شده توسط سازندگان رقیب از جمله سامسونگ را خریداری کند.ظاهرا اپل در حال مهندسی معکوس گوشی های تاشو از دیگر سازندگان است و حداقل یکی از نمونه های اولیه ای که ساخته است از نمایشگر عرضه شده توسط سامسونگ استفاده می کند.

اپل از سامسونگ درس عبرت گرفت

با این حال گفته می شود گوشی ساخته شده توسط قطعات گوشی سامسونگ، پس از چند آزمایش سنگین اپل خراب شد. این امر باعث شده است که اپل کار بر روی آیفون تاشو را متوقف کند تا زمانی که بتواند صفحه نمایش بادوام تری که استانداردهای بالای اپل را برآورده می کند، تهیه کرد.

تاشوها در نقشه های راه اپل در عرضه سال های 2024 و 2025 دیده نمی شوند و اگر گزارش امروز درست باشد، به نظر می رسد که در این مرحله و به این زودی ها نباید منتظر آیفون تاشو باشیم. با این حال، این گزارش مشخص نمی کند که اپل از آی پد تاشو نیز صرف نظر می کند یا خیر؛ با این حال بنظر می رسد از نظر دوام، این دستگاه از مزایای به خصوص خود برخوردار باشد.

منبع: phonearena

58323

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اپل از سامسونگ درس عبرت گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اپل از سامسونگ درس عبرت گرفت"، کلیک کنید.