ایلان ماسک از یک پلتفرم جدید رونمایی می کند!/ فیلم

ایلان ماسک از یک پلتفرم جدید رونمایی می کند!/ فیلم

به گزارش خبرگزاری سیمارتیکل، شبکه ی اجتماعی ایکس که قبلا با نام توییتر شناخته می شد، قصد دارد به زودی نرم افزار اختصاصی ویدیومحور برای تلویزیون های هوشمند منتشر کند. تحلیلگران باور دارند که این اپلیکیشن رقیب مستقیم نسخه ی تلویزیون یوتیوب خواهد بود.

براساس گزارش مجله سیمارتیکل، لیندا یاکارینو، مدیرعامل ایکس، با انتشار پستی جدید گفت اپلیکیشن جدید این پلتفرم، «محتواهای بلادرنگ و درگیرکننده را به تلویزیون هوشمند شما می آورد.» همانطور که انتظار داشتیم، رابط کاربری اپلیکیشن جدید ایکس تقریبا شبیه یوتیوب است.

نرم افزار جدید ایکس قرار است شامل الگوریتم ویژه ای برای شناسایی ویدیوهای در حال ترند باشد تا کاربران همواره به جدیدترین و خبرسازترین محتواها دسترسی پیدا کنند. این نرم افزار ازطریق هوش مصنوعی، ویدیوها را به صورت موضوع محور دسته بندی خواهد کرد.

اپلیکیشن ویدیومحور ایکس از «مشاهده ی چند دستگاهی» پشتیبانی می کند؛ به این معنی که می توانید ویدیو را روی گوشی پخش کنید و سپس ادامه ی آن را روی تلویزیون ببینید.

یاکارینو می گوید نرم افزار جدید شامل سیستم بهبودیافته ی جست وجو ویدیو است و در نهایت وارد اکثر تلویزیون ها خواهد شد. فعلا هیچ تاریخ انتشار دقیقی برای اپلیکیشن جدید ایکس اعلام نشده است؛ اما یاکارینو می گوید این اتفاق «به زودی» خواهد افتاد.

ایلان ماسک پیش تر گفته بود که او و یاکارینو می خواهند ایکس را به پلتفرمی تبدیل کنند که در درجه ی اول روی ویدیو متمرکز باشد. ایکس از زمان تصاحب به دست ایلان ماسک، میزبان تعداد زیادی برنامه ی ویدیویی اختصاصی شده است.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایلان ماسک از یک پلتفرم جدید رونمایی می کند!/ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایلان ماسک از یک پلتفرم جدید رونمایی می کند!/ فیلم"، کلیک کنید.