بارش 25 میلی متر باران در تویسرکان/ سامانه بارشی تا شنبه فعال است

بارش 25 میلی متر باران در تویسرکان/ سامانه بارشی تا شنبه فعال است

سیمارتیکل/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از بارش 25 میلی متر باران در شهرستان تویسرکان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

محمدحسن باقری شکیب در گفت وگو با سیمارتیکل، اظهار کرد: طی 24 ساعت اخیر بارش باران را در اکثر نقاط استان همدان به ویژه نیمه جنوبی داشتیم که بیشترین مقدار بارش از شهرستان تویسرکان با 25 میلی متر گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه در داخل شهر همدان نیز طی مدت فوق از ایستگاه دانشگاه بوعلی گزارش بارش 17 میلی متر بارندگی را داشته ایم، افزود: با توجه به آخرین خروجی مدل ها، سامانه بارشی تا شنبه در استان فعال بوده و کم و بیش بارش باران در اکثر نقاط استان و به ویژه در مناطق کوهستانی و نیمه جنوبی استان را خواهیم داشت.

باقری شکیب تصریح کرد: شدت بارش ها طی ساعاتی از بعدازظهر جمعه بیشتر بوده و در اکثر نقاط استان طی ساعاتی از بعدازظهر جمعه و جمعه شب بارش باران و گاهی رگبار باران با احتمال رعدوبرق و وزش باد شدید موقت را پیش بینی می کنیم.

وی با اشاره به اینکه روزهای شنبه و یکشنبه وزش باد نسبتاً شدید پدیده غالب در اکثر نقاط استان خواهد بود، گفت: از نظر تغییرات دمایی، دمای روزانه طی امروز و فردا دو تا چهار درجه خنک تر بوده و از روز شنبه به بعد مجدد افزایش دما را در استان خواهیم داشت.

باقری شکیب با بیان اینکه دمای کمینه شبانه فعلاً تغییر محسوسی در استان ندارد، اضافه کرد: روز گذشته بیشینه دما از نهاوند و فامنین با 22 درجه سلسیوس و کمینه دمای صبح امروز از گل تپه با 7 درجه سلسیوس گزارش شده ضمن اینکه دمای هوا در همدان طی 24 ساعت گذشته بین 21 و 9 درجه سلسیوس در نوسان بوده است.

پایان خبر سیمارتیکل

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش 25 میلی متر باران در تویسرکان/ سامانه بارشی تا شنبه فعال است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش 25 میلی متر باران در تویسرکان/ سامانه بارشی تا شنبه فعال است"، کلیک کنید.