با این دمنوش ها حالت تهوع را درمان کنید

با این دمنوش ها حالت تهوع را درمان کنید

آفتاب نیوز :

سارا تیموری اظهار کرد: دارچین رمز جوانی است و مصرف روزانه آن انسان را سالم نگه می دارد.

وی ادامه داد: دارچین کلیه ها را گرم، ضعف کمر و پا ها را از بین می برد و کم خونی را درمان می کند.

تیموری با اشاره به اینکه این ادویه معطر بهترین دارو برای درد های عضلانی است، عنوان کرد: دارچین اثر آرام کننده و شاد کننده دارد و از بسیاری از دارو های آرام بخش بهتر است. 

این کارشناس گیاهان دارویی ادامه داد: اثر مهم دیگر دارچین پایین آوردن تب است و حتی امروزه دارچین را به صورت قرص و کپسول درآورده اند که به عنوان تب بُر به کار می رود، این گیاه رگ ها را باز می کند و باعث بهبود گردش خون می شود.

وی تصریح کرد: یکی از خواص دارچین این است که باعث افزایش کارایی هورمون انسولین در بدن شده و در نتیجه بدن نیاز کمتری به این هورمون برای کنترل قند خون پیدا می کند.

تیموری افزود: برخی تحقیقات نشان دهنده تاثیر مثبت دارچین در کاهش فشار خون است.

این کارشناس گیاهان دارویی بیان کرد: دارچین خاصیت عجیب دیگری دارد و آن تقویت سیستم ایمنی بدن در مقابل بیماری هاست و حتی می توان گفت که اثری مشابه پنی سیلین و آنتی بیوتیک دارد.

وی عنوان کرد: دارچین به علت داشتن اسانس و تانن، محرک و قابض است و به عنوان تقویت کننده عمل هضم غذا و جریان گردش خون به کار می رود و از آن برای رفع سوءهاضمه، به ویژه در مواردی که با نفخ همراه باشد، به عنوان بادشکن استفاده می شود.

تیموری عنوان کرد: دارچین معده را تمیز و آرام و قوی می کند و از آن برای رفع سوءهاضمه، بویژه در مواردی که با نفخ همراه باشد، به عنوان بادشکن استفاده می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با این دمنوش ها حالت تهوع را درمان کنید" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با این دمنوش ها حالت تهوع را درمان کنید"، کلیک کنید.