بیست و چهارمین نشست «یکشنبه های الگونمایی» برگزار می شود – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

بیست و چهارمین نشست «یکشنبه های الگونمایی» برگزار می شود - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سیمارتیکل، یکشنبه‌های الگونمایی در بیست و چهارمین نشست خود با حضور امیر عباسزاده پهلوان برای معرفی اقدامات شاخص و ابتکارات میدانی در یکشنبه‌های الگونمایی با موضوع عفاف و حجاب در خراسان رضوی می‌پردازد.

در بیست و چهارمین نشست یکشنبه‌های الگونمایی راهکارهای عملیاتی برای کنش گری افراد دغدغه مند در حوزه عفاف و حجاب مورد بحث قرار می‌گیرد.

یکشنبه‌های الگو نمایی محفلی برای روایت الگوهای موفق حلقه‌های میانی و گروه‌های فعال مردمی در موضوعات و عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی به شمار می‌رود.

از مشخصه‌های اصلی حلقه‌های میانی آن است که اضافه بر کنشگری خود، در پی انتقال دانش و تجربه به دیگر ظرفیت‌های مردمی و به میدان آوری آنان به میدان کنشگری یا به عبارتی تکثیر این الگوها در طریق حل مساله است.

یکنبه‌های الگو نمایی فرصتی است تا دیگر فعالان فرهنگی اجتماعی این امکان را پیدا کنند تا الگوی (نوع و نحوه) فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

این اشتراک اطلاعات میان فعالین فرهنگی موجب گردآوری مجموعه‌ای از ایده‌ها، طرح‌های موفق میدانی و تهیه بانک اطلاعاتی از اقدامات میدانی مؤثر فعالین فرهنگی است تا ضمن اطلاع از اقدامات یکدیگر و از دانش و تجارب یکدیگر بهره ببرند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیست و چهارمین نشست «یکشنبه های الگونمایی» برگزار می شود – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیست و چهارمین نشست «یکشنبه های الگونمایی» برگزار می شود – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.