تفسیر انرژی های نو با چری در نمایشگاه پکن

به گزارش خبرگزاری سیمارتیکل، همانطور که صنعت خودروهای انرژی جدید به شکوفایی خود ادامه می دهد، نوآوری های تکنولوژیکی، تکامل چشم انداز انرژی متنوع، و افزایش مداوم نرخ نفوذ بازار، انقلاب سبز را در بخش جهانی خودرو تسریع می کند. در سال 2023، فروش جهانی خودروهای انرژی نو به 14.653 میلیون دستگاه افزایش یافت که رشد قابل توجه سالانه 35.4 درصدی را نشان می دهد. پیش بینی ها نشان می دهد که تا سال 2024، فروش جهانی خودروهای انرژی جدید از 18 میلیون دستگاه فراتر خواهد رفت و نرخ پذیرش جهانی خودروهای انرژی جدید به 46 درصد خواهد رسید. این ارقام نه تنها بر گسترش سریع بخش خودروهای انرژی جدید تاکید می کند، بلکه تغییرات عمیقی را در چشم انداز آینده صنعت خودرو نشان می دهد. رشد تصاعدی بخش خودروهای انرژی جدید تصادفی نیست. اولاً، پیشرفت های مداوم فناوری به طور قابل توجهی برد و سرعت شارژ وسایل نقلیه جدید انرژی را افزایش داده است و نگرانی های مصرف کنندگان در مورد برد خودروهای الکتریکی را کاهش داده است. ثانیاً، دولت ها در سراسر جهان به طور فزاینده ای در حال تقویت حمایت از صنعت خودروهای انرژی جدید از طریق مشوق های سیاست گذاری هستند و رشد بازار قوی را تضمین می کنند. علاوه بر این، افزایش آگاهی مصرف کنندگان در مورد حفظ محیط زیست و بهره وری انرژی باعث افزایش تقاضا در بخش خودروهای انرژی جدید شده است.

چری به عنوان پیشگامی که عصر جدید قلمرو خودرو را شکل می دهد، بیش از یک دهه پیش مسیر انرژی جدید را آغاز کرد و به طور مستقل پیشرانه ها و گیربکس های هیبریدی با عملکرد فوق العاده را همراه با توسعه مدل های هیبریدی و الکتریکی خالص ساخت. چری اتومبیل به طور مداوم موقعیت استراتژیک خود را در بخش انرژی جدید تقویت می کند و جذابیت خودروهای چینی و پیچیدگی تولید هوشمند چینی را در مقیاس جهانی برجسته می کند. از 25 آوریل تا 30 آوریل، چری از آخرین دستاوردهای خود در نمایشگاه بین المللی خودرو پکن و همزمان با میزبانی کنفرانس جهانی فروشندگان، رونمایی خواهد کرد. موضوع کلی این رویداد، “انرژی جدید، محیط زیست جدید، عصر جدید” بوده و نه تنها نوآوری مداوم چری در فناوری انرژی جدید را در بر می گیرد، بلکه چشم اندازی عمیق برای روند توسعه آینده صنعت خودرو ارایه می دهد.

معماری QPower

نمایش چشم اندازهای آینده اکوسیستم سبز چری

برند چری همیشه به مفهوم برند “فناوری سبز، خانواده، همراهی” پایبند بوده و “سبز و کم کربن بودن” را به یک جهت استراتژیک مهم تبدیل کرده است. این شرکت به طور مداوم مسیرهای فناوری توسعه پایدار را بررسی می کند، برنامه های کاهش کربن را برای کل زنجیره صنعت و چرخه عمر تدوین می کند و QPower به مصرف انرژی کمتری در تولید دست یافته است، که چشم انداز چری برای ساخت یک اکوسیستم سبز برای آینده را نشان می دهد.

QPower معماری جامع 4.0 چری است که نقطه اوج انباشتگی و پیشرفت های فناوری پیشرانه چری در 26 سال است. QPower انواع انرژی اصلی مانند ICE، PHEV، BEV را با مزایای انرژی مانند “قوی و سریع”، “کارآمد و سبز” و “پر انرژی و هوشمند” پوشش می دهد. توانایی های تکنولوژیکی آن نه تنها در صنعت خودروسازی چین پیشتاز است، بلکه دارای مزایای قابل توجهی در صنعت خودروسازی جهانی است. با استفاده از معماری QPower، قابلیت های عملکرد مدل های مختلف خودروی چری برای بهبود قابل توجهی در دوره آتی آماده شده است. این پیشرفت وعده می دهد که تجربه رانندگی را برای کاربران فراهم کند که نه تنها کارآمدتر است، بلکه سازگار با محیط زیست و از نظر فناوری پیشرفته است.

تفسیر انرژی های نو با چری در نمایشگاه پکن

حالت های ترکیبی چری PHEV

تجربه سفری سازگارتر با محیط زیست و کارآمدتر را برای سرنشینان به ارمغان می آورد

QPower طیفی از انواع انرژی از جمله ICE، PHEV و BEV را در بر می گیرد. در قلمرو فناوری PHEV، مدل های چری در انتقال هموار بین حالت های مختلف رانندگی برتری دارند و از طراحی پیچیده سیستم قدرت خود برای پاسخگویی به سناریوهای مختلف رانندگی استفاده می کنند. فناوری پیشرفته باتری و سیستم های بازیابی انرژی جنبشی به طور قابل توجهی کارایی مصرف انرژی را افزایش داده و منجر به کاهش مصرف انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای شده است. این امر به کاربران تجربه رانندگی سازگارتر با محیط زیست و کارآمدتر را ارایه می دهد و در عین حال تحقق توسعه پایدار را نیز ارتقا می دهد.

حالت تک موتوره برقی خالص: این حالت مناسب پیمایش در خیابان های شهری شلوغ است و عملکرد NVH بهبود یافته را هنگام جابجایی به حالت برقی خالص تک موتوره ارایه می دهد، که همچنین دارای قابلیت های صرفه جویی در انرژی چشمگیر است.

حالت الکتریکی خالص دو موتوره: در مناطق شهری، استارت ها و سبقت های مکرر نیاز به واکنش های سریع و قدرتمند دارد. عملکرد هماهنگ موتورهای دوگانه، بهره وری انرژی استثنایی، تجربه رانندگی آرام و شتاب سریع را ارایه می دهد.

حالت افزایش برد: در بزرگراه های باز، جایی که جاده صاف است و ترافیک آزادانه جریان دارد، درگیر کردن حالت افزایش برد، تجربه رانندگی الکتریکی خالص را در عین مدیریت موثر مصرف انرژی فراهم می کند.

حالت رانندگی موازی: هنگامی که به توان خروجی بالا نیاز است، مانند زمان شتاب گیری یا سرعت های بالا، حالت درایو موازی شروع به کار می کند و شتاب سریع و جریان مداوم گشتاور قدرتمند را ارایه می دهد.

وقتی قدرت باتری کم است، خودرو به رانندگی فقط با موتور بنزینی تبدیل می شود و تنها به این موتور برای نیروی محرکه متکی است. این امر رانندگی بدون نگرانی در مسافت طولانی در شرایط خاص را تضمین می کند و اضطراب باتری را از بین می برد.

علاوه بر این، فناوری پلاگین هیبرید در معماری Qpower نه تنها شارژ باتری را از طریق موتور در هر دو حالت ساکن و پویا تسهیل می کند، بلکه حالت های ترمز احیاکننده تک موتوره یا دو موتوره را برای بازیابی انرژی جنبشی کارآمد یکپارچه می کند. این بهینه سازی به طور قابل توجهی مصرف انرژی را بهبود می بخشد و در نتیجه مسافت رانندگی طولانی تر و مصرف انرژی کاهش می یابد.

فناوری هیبریدی پیشرو در سطح جهان

بازتعریف استانداردهای فناوری هیبریدی

فناوری هیبریدی به عنوان یک راه حیاتی در حوزه انرژی جدید پدیدار می شود که با سیستم های پیشرانه دوگانه سوز و الکتریکی نوآورانه، برد رانندگی گسترده و بهره وری انرژی بی نظیر نمایان می شود. فناوری هیبریدی نسل سوم چری نشان دهنده تلاش 18 سال توسعه فناوری هیبریدی است. این فناوری اجزای تخصصی، از جمله موتور هیبریدی، گیربکس، باتری و سیستم مدیریت باتری را که در مجموع به عنوان “سه جزء جدید” نامیده می شوند، یکپارچه می کند. با ویژگی های برتر از جمله راندمان حرارتی بیش از 44.5٪، برد وسیع بیش از 1400 کیلومتر، مصرف سوخت 4.2 لیتر در هر 100 کیلومتر، شتاب 4.26 ثانیه ای، مواد باتری پیشرفته با تراکم انرژی بالاتر و بهبود عملکرد در دمای پایین، این فناوری عملکرد فوق العاده، بهره وری انرژی پایدار و استانداردهای ایمنی خودرو را افزایش می دهد. کیفیت فنی قابل اعتماد آن تضمین می کند که نیازهای متنوع کاربران را در عصر انرژی جدید به طور جامع برآورده می کند.

چری با گذار از موتور احتراق داخلی سنتی (ICE)، گیربکس و شاسی به موتورهای سه گانه ابتکاری چری از موتورهای هیبریدی اختصاصی، گیربکس های هیبریدی اختصاصی و سیستم های پیشرانه اختصاصی هیبریدی در عصر برقی سازی هوشمند، به طور مداوم پیشرفت صنعت را از طریق نوآوری خودمختار پیش می برد. محور اصلی این استراتژی، ایجاد و ارتقای مزیت فناوری اصلی آن است که به عنوان سنگ بنای توسعه پایدار عمل می کند.

تفسیر انرژی های نو با چری در نمایشگاه پکن

پیشرفت های چری در فناوری انرژی جدید نه تنها عملکرد قدرتمندی ارایه می کند، بلکه بر مهارت فنی عمیق آن در ایمنی نیز تاکید می کند. چری در حالی که کارایی بالا و بهره وری انرژی را در اولویت قرار می دهد، تعهدی استوار به ایمنی دارد و تضمین های ایمنی جامع را برای کاربران تضمین می کند. برای ارتقای بیشتر استانداردهای ایمنی، چری یک آزمایشگاه تصادفات خودرویی پیشرفته را ایجاد کرده است که چهار آزمایشگاه کاربردی در خود جای داده و به تصادفات کامل خودرو، ضربات شبیه سازی شده، حفاظت از عابر پیاده و ارزیابی اجزای ایمنی اختصاص دارد. این راه اندازی جامع یک سیستم آزمایش و توسعه کامل را تشکیل می دهد که اجزای ایمنی خودرو، سیستم ها و کل وسایل نقلیه را پوشش می دهد و قابلیت های یکپارچه برای توسعه سیستم های ایمنی خودرو را به نمایش می گذارد. این آزمایشگاه مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات تست تصادف وارداتی از کشورهای پیشرو مانند آلمان، اسپانیا، فرانسه و ایالات متحده بوده و استانداردهای تایید “شش آژانس بزرگ جهانی تست تصادف (CNCAP/ENCAP/ANCAP/JNCAP/IIHS/CIASI) و همچنین بیش از 80 مقررات و استاندارد ایمنی بین المللی در سراسر جهان را دارد. خودروهای انرژی جدید چری در تست های تصادف، مجهز به سیستم های ایمنی فعال پیشرفته و ویژگی های ایمنی غیرفعال هستند که از سرنشینان در سناریوهای مختلف رانندگی محافظت می کنند. علاوه بر این، خودروهای چری تحت آزمایش و ارزیابی دقیق در سناریوهای تصادف قرار می گیرند و به طور مداوم ساختار بدنه خودرو و پیکربندی های ایمنی را بهینه می کنند تا حداکثر ایمنی سرنشینان را در صورت تصادف تضمین کنند.

“انرژی جدید” نه تنها تمرکز خودروهای چری را نشان می دهد، بلکه یک چشم انداز مشترک برای آینده در سراسر صنعت خودروسازی جهانی است. همانطور که ما مشتاقانه منتظر نمایشگاه بین المللی خودرو پکن و کنفرانس جهانی فروشنده چری در ماه آوریل هستیم، مشتاقانه منتظر کشف شگفتی های هیجان انگیز بیشتری از خط تولید چری هستیم. چری با حرکت رو به جلو، متعهد به افزایش سرمایه گذاری های تحقیق و توسعه، هدایت نوآوری مستمر و ارایه طیف وسیعی از وسایل نقلیه با کیفیت بالا، سازگار با محیط زیست و انرژی نو به مصرف کنندگان در سراسر جهان است.

گروه چری در سال 1997 تاسیس شد و زیرمجموعه آن، چری خودرو، یکی از اولین برندهای خودروسازی چینی است که از یک میلیون دستگاه فروش عبور کرده و به بازارهای بین المللی راه یافته است. در سال 2023، گروه چری با فروش انباشته 1,881,316 خودرو، به “دوازده رشد متوالی” در فروش دست یافت که نشان دهنده افزایش 52.6 درصدی نسبت به سال قبل است. از ژانویه تا مارس 2024، گروه چری در مجموع 529604 دستگاه خودرو فروخت که رشد سالانه 60.3 درصدی را نشان می دهد. از ژانویه 2024، گروه چری بیش از 13 میلیون کاربر جهانی، از جمله 3.35 میلیون کاربر خارج از چین، جمع آوری کرده است. چری نوآوری مستقل را به عنوان استراتژی اصلی خود در نظر می گیرد و یک سیستم نوآوری محصول را با تمرکز بر تحقیق و توسعه فناوری ایجاد می کند و خود را وقف ارایه تجربه کاربری با کیفیت بالا به مصرف کنندگان جهانی می کند. هشت مرکز اصلی تحقیق و توسعه، از جمله مراکز در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی و اروپا، با موفقیت تاسیس شده اند. تا پایان سال 2023، چری بیش از 29 هزار اختراع ثبت و بیش از 18000 پتنت مجاز دریافت کرده و خود را در خط مقدم این صنعت قرار داده است.

حضور تجاری چری در بیش از 80 کشور و منطقه در سراسر جهان گسترش یافته است. در حال حاضر، طیف محصولات صادراتی چری شامل سری های تیگو، سری آریزو و سری های eQ است که اشکال اصلی قدرت مانند ICE، BEV و PHEV را در بر می گیرند. چری با هسته برندی که بر «سبز، فناوری، خانواده و همراهی» تاکید دارد، به یک مسیر استراتژیک متمرکز بر ابتکارات سبز و کم کربن متعهد است و ورود خود را به حوزه های جدید مانند انرژی جدید، اتصال هوشمند، تحرک مشترک، سکوها و اکوسیستم ها تسریع می کند.

چری به طور فعال در رفاه عمومی شرکت می کند و انواع مختلفی از اقدامات عام المنفعه را در سراسر جهان انجام می دهد؛ این اقدامات شامل حفاظت از محیط زیست، کاهش هدفمند فقر، و کمک های آموزشی، مانند اهدای 6 میلیون دلار برای حمایت از یونیسف (صندوق بین المللی اضطراری کودکان سازمان ملل متحد) در “آموزش جهانی” خود است. این موضوع، نشان دهنده رسالت و مسیولیت برندهای چینی به جامعه بین المللی است.

چری به مدت 21 سال متوالی مقام برترین صادرکننده خودروهای سواری چین را در اختیار داشته و در پنج انتخاب متوالی توسط SASAC (کمیسیون نظارت و مدیریت دارایی های دولتی) و CICG (گروه ارتباطات بین المللی چین) عنوان “20 شرکت برتر حضور در خارج از کشور” را دریافت کرده است. در گزارش Kantar BrandZ 50، چری به عنوان سازنده برند برتر چینی در سال 2023، رتبه اول را در رده خودرو دارد. بر اساس مطالعات مختلف شاخص خودرو J.D. Power برای سال 2023، چری در بین برندهای داخلی چین جایگاه برتر را در IQS (مطالعه کیفیت اولیه) دارد. علاوه بر این، سری خودروهای آن، از جمله تیگو 8، تیگو 7 و تیگو 4 یا همان X55 پرو، هر کدام مقام اول را در بخش های خود به دست آورده اند.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در سیمارتیکل مراجعه کنید.

322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تفسیر انرژی های نو با چری در نمایشگاه پکن" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تفسیر انرژی های نو با چری در نمایشگاه پکن"، کلیک کنید.