حضور حماسه‌ساز مردم اردستان در پای صندوق‌های رأی – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری سیمارتیکل، گروه استان‌ها -علیرضا صفاری‌فر: مرحله دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری با حضور گسترده و پرشور مردم شهرستان اردستان همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.

از ساعات اولیه تاکنون، حوزه‌های رأی‌گیری شاهد صف‌های طولانی و حضور گسترده شهروندان بودند. اقشار مختلف جامعه، از جوانان و دانشجویان گرفته تا کارگران و بازنشستگان، همه با انگیزه و امید به آینده، به پای صندوق‌های رأی آمدند.

انتخابات به ساعت‌های پایانی نزدیک می‌شود و با این حال حضور مردم در پای صندوق‌های رأی لحظه به لحظه بیشتر می‌شود، برآوردهای میدانی خبرنگار سیمارتیکل نشان می‌دهد میزان مشارکت نسبت به انتخابات دور اول بیشتر شده است.

حضور حماسه‌ساز مردم اردستان در پای صندوق‌های رأی

معاندان و بدخواهان با تمامی قوا و با استفاده از تبلیغات رسانه‌ای از مدت‌ها قبل تمام تلاش خود را برای دلسرد کردن مردم ایران به کار گرفتند تا صف‌های رأی مردمی تشکیل نشود.

حضور حماسه‌ساز مردم اردستان در پای صندوق‌های رأی

برای پابرجا ماندن انقلاب رأی می‌دهم

محمد از سالمندان اردستانی به خبرنگار سیمارتیکل می‌گوید: برای اینکه انقلاب پابرجا بماند و در جهت راه شهدا قدم برداریم در انتخابات شرکت کردم و رأی دادم به امید آنکه وضعیت کشور به ویژه برای جوانان بهتر شود.

حضور حماسه‌ساز مردم اردستان در پای صندوق‌های رأی

مردم هرچند نسبت به برخی شرایط گلایه مند هستند اما دلشان نیامده در سرنوشت میهنشان سهیم نباشند و به لبیک‌ها برای شرکت در انتخابات پاسخ داده‌اند.

امید به بهبود وضعیت کشور

علی، جوان ۲۲ ساله اردستانی در حالی که رأی خود را به صندوق می‌اندازد، به خبرنگار سیمارتیکل گفت: امید دارم که وضعیت کشور بهبود پیدا کند و آینده من جوان که در حال حاضر دغدغه اشتغال و مسکن است تا حدودی با درایت دولتمردان برطرف شود.

حضور حماسه‌ساز مردم اردستان در پای صندوق‌های رأی

دور دوم انتخابات ریاست جمهوری به مراتب از دور نخست بسیار مهم‌تر و حساس‌تر است؛ تصدیق و تأیید این موضوع را می‌توان در بیانات مقام معظم رهبری جست و جو کرد.

به عشق رهبری رأی می‌دهم

یکی از بانوان اردستانی به خبرنگار سیمارتیکل می‌گوید: به عشق حضرت آقا آمده‌ام رأی دهم و با صلوات بر محمد و آل محمد رأی خود در صندوق انداختم به امید آنکه فردی انتخاب شود تا بتواند مشکلات مردم برطرف کند.

حضور حماسه‌ساز مردم اردستان در پای صندوق‌های رأی

امروز جمعه ۱۵ تیرماه، در شهرستان اردستان شاهد قدم‌های مصمم مردمی هستیم که هیچ عاملی در اراده و عزمشان تردید ایجاد نکرده و آمده‌اند تا در ورق حیاتی دیگری از تاریخ کشور هم حضورشان و هم نظر و انتخابشان را ثبت کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور حماسه‌ساز مردم اردستان در پای صندوق‌های رأی – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور حماسه‌ساز مردم اردستان در پای صندوق‌های رأی – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.