دولت از هیچ نامزدی حمایت نمی کند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

دولت از هیچ نامزدی حمایت نمی کند - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سیمارتیکل، اسماعیل زارعی کوشا عصر پنج شنبه در همایش باشکوه تعیین سرنوشت که با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان قروه برگزار شد، اظهار کرد: مشارکت در انتخابات که نوعی نماد و حمایت مردمی و بیانگر جایگاه مردمی نظام محسوب می شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: مقام معظم رهبری به صراحت اعلام کردند مشارکت اختصاص به افرادی که طرفدار نظام هستند ندارد، بلکه اگر هم میهن و دارای بینش درست فکر کند تمامیت ارضی این مملکت و انسجام ملی کشور در گرو مشارکت است.

وی بیان کرد: گاهی در رسانه ها و فضاهای مجازی شاهد تبلیغات منفی دشمنان هستیم و بیان می شود که مشارکت چه فایده ای دارد و یکی از پاسخ هایی که باید به این سوالات داد این است که اگر مشارکت اهمیتی ندارد چرا دشمنان برای عدم مشارکت مردم تلاش می کنند پس مشارکت قطعاً اهمیت ویژه ای دارد که می خواهد مردم را دلسرد و ناامید کند.

جمهوری اسلامی ایران منشا پیروزی و تحول در منطقه است

زارعی کوشا بیان کرد: منشا پیروزی ها و تحول در منطقه و دنیا نظام جمهوری اسلامی است که قدرت خود را در دهه گذشته به رخ کشید و جبهه استکبار با هیمنه و ابزار و امکانات نظامی و طراحی بین المللی تلاش کردند جبهه مقاومت را با نقصی مواجه کنند و با تجهیز تکفیری ها سعی کردند ترکیب جبهه مقاومت را بر هم بزنند اما سرباز نامدار ملت ایران شهید حاج قاسم سلیمانی با همراهی جوانان نه تنها اجازه نداد خواسته آمریکایی ها محقق شود بلکه داعش را از روی کره خاکی محو کرد و این قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه امروز باید از فرصت انتخابات برای عزت و اقتدار ایران اسلامی استفاده کرد، افزود: امروز این جایگاه و اقتدار ایران شرایط حساس منطقه که نه فقط سقوط رژیم صهیونیستی بلکه افول آمریکا را در دنیا بدنبال داشته وابسته به بصیرت ملت ایران است که پرچمدار جبهه حق در ایران هستند.

اجازه نمی دهیم کسی سلامت انتخابات را خدشه دار کند

استاندار کردستان با بیان اینکه ولی امر ما از ما سلامت انتخابات را مطالبه کرده و اجازه نخواهیم داد کسی این سلامت را خدشه دار کند، یادآور شد: سلامت انتخابات رسالت ما است و تلاش می کنیم انتخابات سالمی برگزار شود.

زارعی کوشا خاطرنشان کرد: دولت نه در سطح ملی و نه در سطح استان نامزدی ندارد و از هیچ نامزدی حمایت نمی کند و علیه هیچ نامزدی هم فعالیتی ندارد و هر مدیری که به نفع یا ضرر نامزدی کار کند عزل می شود.

وی با بیان اینکه انتخاب اصلح به عهده مردم است، تصریح کرد: صاحبان فکر، علمان و بزرگان، اساتید دانشگاه و صاحبان تجربه باید شاخصه های نماینده در تراز انقلاب اسلامی را معرفی کنند تا مشارکتی پرشور و انتخابی اصلح رقم بخورد.

وی اعلام کرد: باید تبعیض مثبت نسبت به کردستان در عرصه های ملی شکل بگیرد تا فرصت های از دست رفته در این استان جبران شود.

دولت سیزدهم بدنبال عدالت گستری است

استاندار کردستان یادآور شد: رییس دولت سیزدهم بدنبال عدالت گستری است و بیست و هشتمین استانی بودیم که رییس جمهور به این استان سفر کرد و پروژه هایی که به دلیل مشکلات اعتباری مانده بود به واسطه سفر رییس جمهور به استان تکمیل و تامین اعتبار شد.

زارعی کوشا با اشاره به راه آهن همدان سنندج بیان کرد: این راه آهن در این دولت به اتمام رسید و یک هزار و 204 میلیارد تومان بودجه در یکسال برای این راه آهن گرفته شد که چنین اعتباری در خیلی از استان ها تاکنون وضع نشده است.

وی بیان کرد: امروز مزیت بزرگ ما برای توسعه اقتصادی این است که جزو 24 استانی هستیم که به خط ریلی وصل شده ایم و در فرودین ماه در سکوی قروه نیز مسافرگیری خواهیم کرد و در شهریور ماه ایستگاه راه آهن قروه تکمیل خواهد شد و تلاش براین است که قطار سنندج به مشهد را راه اندازی کنیم تا مردم از سنندج و قروه به مشهد بتوانند سفر کنند.

وی بیان کرد: پروژه های مهم در قروه ایجاد زنجیره فولاد است که مشکلات ارزی این مجموعه حل شده و با راه اندازی آن به طور مستقیم برای 2 هزار نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.

استاندار کردستان خاطرنشان کرد: بزرگ ترین شهرک انرژی خورشیدی کشور با سرمایه گذاری خارجی از کشور روسیه در شهرستان قروه ایجاد می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دولت از هیچ نامزدی حمایت نمی کند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دولت از هیچ نامزدی حمایت نمی کند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.