دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان تلاش کند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان تلاش کند - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سیمارتیکل، آیت الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر پنجشنبه در دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باید مشکلاتی که امروز مردم با آن مواجه هستند مورد پیگیری قرار گرفته و موضوع بیکاری جوانان نیز باید حل شود.

مرجع تقلید شیعیان گفت: امام راحل بر خدمت گذاری به مردم و از بین بردن فقر، ظلم و جهل تاکید داشتند که این امر نیازمند حرکت و کار جهادی و علمی است.

وی بیان کرد: تقویت ارتباط دانشگاه و صنایع در جهت رفع بیکاری جوانان تحصیل کرده بسیار مهم است.

آیت الله نوری همدانی اضافه کرد: تربیت دانشجویان باید متناسب با ظرفیت های بخش تولید و نیاز جامعه باشد و توسعه شرکت های دانش بنیان و توجه به مشاغل خانگی و خرد باید مد نظر باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تحولات غزه گفت: امروز شاهد فجایع بزرگی در غزه هستیم که متاسفانه این اقدامات از سوی رژیم اشغالگر قدس در برابر دیدگان جامعه جهانی رخ می دهد.

آیت الله نوری همدانی ادامه داد: کشورهای اسلامی و جبهه مقاومت در راستای مقابله با تهاجمات رژیم اشغالگر قدس باید وحدت و انسجام خود را روزافزون کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان تلاش کند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان تلاش کند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.