راهپیمایی یوم الله جهانی قدس 1403 در کرمانشاه برگزار می شود – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

راهپیمایی یوم الله جهانی قدس 1403 در کرمانشاه برگزار می شود - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری سیمارتیکل؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با صدور اطلاعیه ای از مردم فهیم وآگاه استان در تمامی شهرها، بخشها و روستاها دعوت کرد تا همچون سال های گذشته با حضور انقلابی، پرشکوه، آگاهانه و حماسی خود با قلوبی مملو از ایمان و در صفوفی متحد و یکپارچه و همصدا با «امت بزرگ رسول الله» و همه آزادگان جهان؛ خشم و نفرت و انزجار مقدس خود را با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» بر سر «نظام سلطه و استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل» فریاد زنند.

در این اطلاعیه آمده است:

روز جهانی قدس»؛ امسال در حالی از راه می رسد که وجدان های آگاه و دیدگان هوشیار مردم جهان شاهد نسل کشی و تعرضات و هتک حرمتهای متعدد دژخیمان صهیونیسم علیه زنان، کودکان و مردم مظلوم غزه است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه: ازمردم غیور و انقلابی استان کرمانشاه علی الخصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، جانبازان، آزادگان، دانش آموزان و دانشجویان، فرهنگیان، کارگران وکارمندان، روحانیون، بسیجیان، کشاورزان و عشایر، اقلیت های محترم دینی و همه اقشار و اصناف مختلف دعوت نموده است تا همگام و همصدا با سایر مسلمانان جهان غریو رهایی و آزادی قدس شریف و شعار نابودی رژیم کودک کش و سفاک صهیونیسم و استکبار جهانی را سر دهند.

مراسم راهپیمایی حماسی روز جهانی قدس در کرمانشاه راس ساعت 10:30 صبح از میدان انقلاب اسلامی (شهرداری سابق) به سمت مسجد جامع برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راهپیمایی یوم الله جهانی قدس 1403 در کرمانشاه برگزار می شود – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راهپیمایی یوم الله جهانی قدس 1403 در کرمانشاه برگزار می شود – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.