روستاییان در همه انتخابات مشارکت بالا داشته اند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

روستاییان در همه انتخابات مشارکت بالا داشته اند - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری سیمارتیکل، تراب محمدی در جلسه هم اندیشی مشارکت حداکثری روستاییان در انتخابات افزود: در 4 هزار و 887 نقطه آذربایجان شرقی رای گیری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری انجام خواهد شد که حدوداً نصف صندوق های اخذ رای در روستاهای استان مستقر است.

وی بر ضرورت تبیین خدمات دولت و نظام تاکید کرد و گفت: مدیران، خدمات نظام و همچنین خدمات و فعالیت های دولت سیزدهم در 2 سال اخیر را به مردم تبیین کنند

وی با اشاره به پرداخت 2 هزار میلیارد تومان به دهیاری های استان از محل ارزش افزوده در 2 سال اخیر اظهار داشت: خدماتی که نظام و دولت در روستاها و در حوزه های طرح هادی، برق رسانی، گاز رسانی، احداث جاده های بین روستایی، بیمه و … ارایه کرده است، بی نظیر است و همه اینها باید به مردم تبیین شوند.

محمدی تاکید کرد: هدف ما افزایش مشارکت و شور انتخاباتی، بدون توجه به جناح بندی ها و گروه بندی های سیاسی است و همه دستگاه هایی که در روستاها خدمات ارایه می دهند، باید آنها را تبیین و اطلاع رسانی کنند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال اشاره کرد و گفت: معاندین و دشمنان این نظام و مردم، شبانه روز تبلیغ کردند تا مردم را از حضور در جشن انقلاب اسلامی بازدارند، اما مردم با حضور خود آنها را ناکام گذاشتند، به طوری که حضور مردم نسبت به سال های گذشته افزایش داشته است.

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی ادامه داد: واقعیت این است که مردم ما کم کاری برخی مسیولین را به پای نظام و انقلاب نمی گذارند و اگر مسیولین وظایف خود را به خوبی و درستی انجام دهند و در کنار آن عملکرد و خدمات دولت و نظام به مردم به خوبی و به موقع تبیین و روشنگری شود، میزان اعتماد آنها افزایش خواهد یافت.

محمد اسکندری، مدیرکل امور روستایی و شورای استانداری آذربایجان شرقی نیز گفت: روستاییان و عشایر در تمام مراحل انقلاب لبیک گفته و قدردان نظام هستند.

وی گفت: اکثر روستاهای استان در انتخابات مشارکت 100 درصدی دارند و به صورت پرشور در پای صندوق های رای حاضر می شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روستاییان در همه انتخابات مشارکت بالا داشته اند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روستاییان در همه انتخابات مشارکت بالا داشته اند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.