سامانه بارشی جدید وارد استان بوشهر می شود – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

سامانه بارشی جدید وارد استان بوشهر می شود - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

طلیعه محمدی در گفت و گو با خبرنگار سیمارتیکل اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که از ظهر امروز تا اواخر وقت پنجشنبه، با وزش بادهای شمالی، سواحل مرکزی و جنوبی استان مواج خواهند بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: روز جمعه با نفوذ سامانه بارشی جدیدی به استان بوشهر، در برخی از نقاط به ویژه مناطق جنوبی، وقوع بارش پراکنده باران، گاهی رگبار باران، رعدوبرق و وزش تندباد لحظه ای پیش بینی می شود.

وی گفت: همچنین به سبب وزش باد شدید موقتی، سواحل و فراساحل شمالی و جنوبی استان مواج و متلاطم خواهند بود.

وی ادامه داد: آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، در برخی ساعات وزش باد، در مناطق جنوبی نیمه ابری با احتمال بارش خفیف باران و از عصر امروز کاهش ابر، فردا در برخی نقاط مه صبحگاهی خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: جهت وزش باد شمال غربی تا شمالی با سرعت 8 تا 30 گاهی تا 36 کیلومتر در ساعت و از بعدازظهر به تدریج در مناطق مرکزی و جنوبی 16 تا 44 گاهی بیش از 50 کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.

محمدی تصریح کرد: ارتفاع موج دریا 60 تا 120 سانتی متر، در مناطق مرکزی 90 تا 150 سانتی متر و در مناطق جنوبی 120 تا 180 گاهی تا 210 سانتی متر خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سامانه بارشی جدید وارد استان بوشهر می شود – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سامانه بارشی جدید وارد استان بوشهر می شود – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.