طراحی لندن، ساخت هند!/ عکس

به گزارش خبرگزاری سیمارتیکل، برند ناتینگ به طور رسمی تایید کرد که ناتینگ فون 2a در هند تولید خواهد شد. این شرکت در حال آماده شدن برای رونمایی از گوشی هوشمند جدید خود است و پیش از رونمایی رسمی، محل ساخت فون 2a اعلام شده است.

براساس گزارش مجله سیمارتیکل، ناتینگ که دفتر مرکزی اش در لندن واقع شده، درحال حرکت به سمت تولید محلی در بازار هند است. این تصمیم نه تنها به ایجاد شغل کمک می کند، بلکه به این برند اجازه می دهد تا سرمایه گذاری های خود را در منطقه افزایش دهد.

طراحی لندن، ساخت هند!/ عکس

گوشی جدید ناتینگ در کارخانه ای در تامیل نادو، ایالتی در جنوب هند، تولید خواهد شد. ناتینگ فون 1 و ناتینگ فون 2 نیز پیش از این به صورت محلی تولید شده اند.

عرضه ی جهانی ناتینگ فون 2a در هند انجام خواهد شد. ناتینگ افزون بر مراسم آنلاین، رویدادی حضوری در دهلی نو برگزار می کند. رانویر سینگ، بازیگر محبوب هندی، به عنوان چهره ی برند ناتینگ انتخاب شده است.

طراحی لندن، ساخت هند!/ عکس

مدل جدید گوشی ناتینگ دارای نمایشگر اولد 120 هرتز با وضوح 1٬084 در 2٬412 پیکسل و در ابعاد 6٫7 اینچی خواهد بود و با SoC سفارشی دیمنسیتی 7200 پرو که با همکاری این شرکت توسعه یافته است، عرضه می شود.

ناتینگ گوشی جدید خود را در تاریخ 5 مارس 2024 (15 اسفند 1402) رونمایی خواهد کرد. ناتینگ همچنین قصد دارد در آن رویداد از CMF Neckband Pro و CMF Buds رونمایی کند. قیمت گوشی ناتینگ فون 2a هنوز اعلام نشده است.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طراحی لندن، ساخت هند!/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طراحی لندن، ساخت هند!/ عکس"، کلیک کنید.