قدرت با این موتورسیکلت ها معنا پیدا می کند!

به گزارش خبرگزاری سیمارتیکل، موتورسیکلت هایی که قدرت زیادی تولید می کنند جذابیت های زیادی دارند. این ابر موتورسیکلت های پرفورمنس تنها به سرعت زیاد نیاز دارند و در واقع می توان آن ها را موشک های زمینی دانست. در این مقاله می خواهیم شما را با قوی ترین موتورسیکلت های حال حاضر بازارهای جهانی آشنا کنیم.

براساس گزارش پدال، قطعاً چنین محصولاتی برای افرادی که به مهارت های خود اعتماد ندارند مناسب نخواهند بود. 5 موتورسیکلتی که مشاهده خواهید کرد از قوی ترین پیشرانه ها برخوردار هستند. البته باید گفت لیست پیش رو تنها مختص مدل هایی است که قدرت آن ها به بیش از 200 اسب بخار می رسد. همان طور که تصور می کنید مدل های موردبحث هیولای واقعی به شمار می روند و از نظر قدرت و پرفورمنس سرآمد کلاس خود هستند.

قوی ترین موتورسیکلت های دنیا

دوکاتی پانیگاله V4

قدرت: 210 اسب بخار

قدرت با این موتورسیکلت ها معنا پیدا می کند!

سری محصولات V4 دوکاتی پانیگاله جزو خاص ترین موتورسیکلت های این برند به شمار می رود. پانیگاله V4 یک هیولای مخوف در پیست است و البته توانایی تردد قانونی در معابر عمومی را نیز دارد. پیشرانه 1103 سی سی این موتورسیکلت حدود 210 اسب بخار قدرت در دور 12500 و حدود 123 نیوتون متر گشتاور را در دور 11000 تولید می کند. به لطف راهنمایی های تیم مسابقه ای دوکاتی، پانیگاله V4 به راحتی می تواند از عهده پیچ های تند برآید و درعین حال سرعت بالایی داشته باشد. موتورسیکلت موردبحث در سه نسخه V4، V4 S و V4 SP2 عرضه می شود که همگی قدرت مشابهی دارند اما تفاوت اصلی آن ها به کیت پیش فرض هر مدل مربوط می شود. V4 اساساً برای خیابان طراحی شده درحالی که دو مدل بعدی پیست محور هستند.

آپریلیا RSV4

قدرت: 217 اسب بخار

قدرت با این موتورسیکلت ها معنا پیدا می کند!

دیگر موتورسیکلت حاضر در لیست قوی ترین موتورسیکلت های دنیا آپریلیا RSV4 است که به پیشرانه 4 سیلندر 1099 سی سی با 217 اسب بخار قدرت در دور 1300 و 125 نیوتون متر گشتاور در دور 10500 مجهز است. علاوه بر پیشرانه ای گیرا، آپریلیا RSV4 وزن مناسبی نیز دارد که آن را به محصولی ایده آل در پیست بدل می کند. دو نسخه از این موتورسیکلت تولید شده اند و از نظر سیستم تعلیق و رینگ ها تفاوت هایی دارند. همان طور که می دانید آپریلیا جزو بهترین برندهای سازنده موتورسیکلت در دنیاست.

کاوازاکی نینجا H2

قدرت: 228 اسب بخار

قدرت با این موتورسیکلت ها معنا پیدا می کند!

نینجا H2 جزو بهترین ابر موتورسیکلت های ژاپنی دنیاست و از پیشرانه 4 سیلندر 998 سی سی سوپرشارژردار استفاده می کند. قدرت و گشتاور این نیروگاه به 228 اسب بخار و 142 نیوتون متر می رسد. کاوازاکی البته محدودیت هایی روی این موتورسیکلت اعمال کرده تا حداکثر قدرت آن در دسترس نباشد و مالک بتواند با آن در معابر عمومی تردد کند. اگر خواهان تجربه قدرت اضافی این پیشرانه باشید باید مدل نینجا H2R را انتخاب نمایید که 310 اسب بخار قدرت و 165 نیوتون متر گشتاور دارد. البته این موتورسیکلت فقط مختص پیست است.

لایتنینگ LS-218

قدرت: 244 اسب بخار

قدرت با این موتورسیکلت ها معنا پیدا می کند!

لایتنینگ LS-218 جزو بهترین و سریع ترین موتورسیکلت های برقی دنیاست. حداکثر قدرت و گشتاور آن به 244 اسب بخار و 298 نیوتون متر می رسد؛ اما نکته جالب تر به پیشرانه آب خنکی مربوط می شود که با همکاری باتری موتورسیکلت می تواند شعاع حرکتی 540 کیلومتری را فراهم سازد. LS-218 از سیستم شارژ سریع سود می برد و بنابراین در اسرع وقت می توان باتری را شارژ کرد. این محصول لایتنینگ را می توان جادوی مهندسی دانست چراکه تا چند سال قبل هیچ کسی تصور نمی کرد موتورسیکلت های برقی بتوانند با مدل های بنزینی سنتی رقابت نمایند اما LS-218 همه چیز را تغییر داده است.

MTT 420 RR

قدرت: 420 اسب بخار

قدرت با این موتورسیکلت ها معنا پیدا می کند!

تاکنون فکر کرده اید یک موتورسیکلت با پیشرانه جت چه شکلی خواهد بود؟ دانشمندان شرکت مارین توربین سوال مشابهی را پرسیدند و درعین حال آن را به واقعیت تبدیل کردند. محصولی که می بینید MTT 420 RR است که به پیشرانه توربین آلیسون رولزرویس مجهز شده و 420 اسب بخار قدرت با 678 نیوتون متر گشتاور تولید می کند. با چنین ترکیب منحصربه فردی، راندن MTT 420 RR شاید به قیمت از دست دادن جان موتورسوار تمام شود!

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدرت با این موتورسیکلت ها معنا پیدا می کند!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدرت با این موتورسیکلت ها معنا پیدا می کند!"، کلیک کنید.