محور تمامی آیین ها و مناسبت های انقلابی مردم هستند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

محور تمامی آیین ها و مناسبت های انقلابی مردم هستند - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سیمارتیکل، حجت الاسلام سیدمهدی قریشی عصرسه شنبه در همایش استانی نقش مردم در هندسه مراسم و مناسبت های انقلاب اسلامی در ارومیه افزود: در پیاده روی اربعین، راهپیمایی 22 بهمن، انتخابات و تمامی آیین ها و مناسبت ها مردم محور هستند و با شکوه تمام این مراسم را برگزار می کنند.

وی ادامه داد: این امر نشان می دهد که دین اسلام اساس حکومت را را بر روی مردم پایه گذاری کرده است.

حجت الاسلام قریشی اضافه کرد: راه اندازی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، تصمیم بجای امام راحل بود و در راستای ماندگاری مناسبت ها و مراسم انقلابی با مردم تلاش می کند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تاکید کرد: اگر مردم نباشد، حکومت تشکیل نمی شود و این مردم هستند که باعث تشکیل حکومت می شوند.

حجت الاسلام قریشی اظهار کرد: اجتماعاتی که در انقلاب اسلامی شکل گرفت و مراسم انقلابی که امروز برگزار می شود، نمونه ای از احیای امر عصمت و طهارت است.

زنده نگه داشتن ایام الله وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی هم دراین همایش گفت: اصلی ترین وظیفه این شورا زنده نگه داشتن ایام الله است؛ ایام الله از جمله اهداف جبهه باطل است و همواره به تقابل با آن می پردازد.

حجت الاسلام ناصر آقایی ادامه داد: دشمن در تلاش است تا اقدام به فراموشی و کتمان ایام الله انقلاب اسلامی کند و ما نیز در تقابل با این امر در تلاش هستیم.

وی اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از یادگارهای ماندگار امام راحل است و از جمله نهادهایی است که زیر نظر مستقیم ولایت فقیه اداره می شود.

وی افزود: این نهاد با امکانات ناچیز کارهای بزرگی انجام داده و در دفاع از انقلاب به رسالت اصلی خود عمل کرده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی ادامه داد: وظیفه اصلی دیگر این نهاد بستر سازی برای برگزاری مطلوب مناسبت ها و مراسم مختلف است.

وی افزود: این شورا هرجا که لازم بوده تصمیم گرفته و به مردم فراخوان داده و مردم نیز با حضور به موقع و همچنین تولید محتوا به ایستادگی در برابر استکبار پرداخته اند.

همچنین در این مراسم از نمایندگان و فعالان کمیته هایی اجرایی در ستاد دهه فجر قدردانی شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محور تمامی آیین ها و مناسبت های انقلابی مردم هستند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محور تمامی آیین ها و مناسبت های انقلابی مردم هستند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.