مسیر استقلال کشور از بطن انتخابات می گذرد – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

مسیر استقلال کشور از بطن انتخابات می گذرد - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سیمارتیکل، رضا قاسمیان پیش از ظهر سه شنبه در جمع اعضای تشکل های کارگری، کارفرمایی و انجمن های صنفی استان با بیان اینکه معنا و ارزش رای مردم فراتر از رای به اشخاص است، اظهار کرد: مردم در شعبه های رای گیری پیش از آنکه نام اشخاص را در برگه های رای بنویسند، به تقویت امنیت کشور، وحدت و همدلی جامعه، ایستادگی در مقابل بدخواهان و دشمنان و تداوم پیشرفت ایران رای می دهند و همین ارزش افزوده در انتخابات، برای تضمین آینده کشور اهمیت حیاتی دارد.

وی تصریح کرد: کشورمان بر اساس آرمان های انقلاب اسلامی، مسیر استقلال در تمامی حوزه های سیاسی، امنیتی، اقتصادی و اجتماعی را دنبال کرده و امروز سطح استقلال و آزادی ایران، وزن و ابعاد جهانی دارد به طوری که حتی دشمنان هم به جایگاه تعیین کننده ایران در معادلات جهانی اعتراف می کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: حضور آگاهانه و مقتدرانه مردم در صحنه های مهم و سرنوشت سازی مثل انتخابات، نقش اصلی را در تقویت و تداوم این سطح از قدرت و جایگاه جهانی برای ایران ایفا می کند.

رییس ستاد انتخابات استان اردبیل با اشاره به نقش کارگران و تشکل های کارگری در تولید امید و اعتماد افزود: جامعه کارگری در استان اردبیل هر روز با کار و تلاش جهادی و شبانه روزی، به آبرومندی کشور و استان رای می دهند و یقین داریم که در 11 اسفند نیز شاهد صحنه های تاریخی از حضور آنها به همراه خانواده هایشان در جشن بزرگ سیاسی خواهیم بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسیر استقلال کشور از بطن انتخابات می گذرد – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسیر استقلال کشور از بطن انتخابات می گذرد – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.