مطالبات برخی از چغندرکاران اسدآبادی هنوز پرداخت نشده است

مطالبات برخی از چغندرکاران اسدآبادی هنوز پرداخت نشده است

سیمارتیکل/همدان امام جمعه اسدآباد گفت: افزون بر هفت میلیارد تومان از مطالبات برخی از چعندرکاران اسدآبادی با گذشت چندین ماه از تحویل محصول هنوز پرداخت نشده است.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی موحدی یکشنبه، 6 خرداد در  جلسه بررسی مشکلات و مطالبات چغندر کاران شهرستان، اظهار کرد: متاسفانه یکی از شرکت ها، محصول چغندر قند کشاورزان اسدآبادی را چندین ماه پیش، پس از برداشت محصول خریداری کرده اما با گذشت چند ماه از تحویل چغندر خریداری شده به کارخانه قند، هنوز مطالبات چغندرکاران را این شرکت پرداخت نکرده است.

وی با گلایمندی از این موضوع، تصریح کرد: با توجه به اثبات شدن حق کشاورزان شرکت موظف است تا به تعهد خود عمل کرده و مطالبات چغندرکاران مورد نظر را که افزون بر هفت میلیارد تومان است، پرداخت کند.

موحدی با بیان اینکه با وجود پیگیری های متعدد متاسفانه تاکنون کسی پاسخگوی مطالبات این کشاورزان چغندرکار نبوده است، خاطرنشان کرد: شرکتی که به عنوان نماینده در شهرستان برای خریداری چغندرقند کشاورزان قرار دادند صلاحیت این کار را نداشتند، ما در رابطه با این موضوع به خاطر سو استفاده این شرکت از  چغندرکاران اسدآبادی از برخی از نهادهای دولتی در شهرستان به دلیل عدم صلاحیت این شرکت مورد نظر گلایه مندیم.

امام جمعه اسدآباد گفت: اگر به این موضوع رسیدگی نشود به  ناچار از تریبون نماز جمعه رسیدگی به این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

پایان خبر سیمارتیکل

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مطالبات برخی از چغندرکاران اسدآبادی هنوز پرداخت نشده است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مطالبات برخی از چغندرکاران اسدآبادی هنوز پرداخت نشده است"، کلیک کنید.