معدوم سازی بیش از 3 تن فرآورده خام دامی در البرز – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

معدوم سازی بیش از 3 تن فرآورده خام دامی در البرز - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری سیمارتیکل، علیرضا رفیعی پور گفت: در راستای طرح تشدید نظارت بهداشتی، در خصوص بازدیدهای انجام شده توسط دامپزشکی استان البرز از 19 اسفند سال گذشته تا پایان سوم فروردین ماه 1403 در مجموع یک هزار و 714 مورد بازدید انجام شده و 244 مورد غیربهداشتی رویت شده است.

مدیرکل دامپزشکی استان البرز بیان کرد: در این بازدیدها بیش از دو تن فرآورده خام دامی ضبط و 3 تن و 33 کیلوگرم فرآورده معدوم شده که علت بیشتر آن ها استفاده از گوشت های نامطلوب، عدم رعایت شرایط بهداشتی و استفاده از گوشت های بدون هویت بوده است.

رفیعی پور با اشاره به افزایش استفاده از فرآورده های خام دامی در روزهای تعطیل و ماه مبارک رمضان مطرح کرد: با توجه به افزایش تقاضای این محصولات در بازار لازم است نظارت های بهداشتی دامپزشکی جهت تامین و تضمین کیفیت مواد غذایی افزایش یابد.

وی در پایان از همشهریان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف در مراکز عرضه فرآورده های خام دامی مراتب را از طریق شماره تلفن 02632737179 یا سامانه 1512 ارتباط مردمی دامپزشکی گزارش دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معدوم سازی بیش از 3 تن فرآورده خام دامی در البرز – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معدوم سازی بیش از 3 تن فرآورده خام دامی در البرز – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.