پایش مستمر تاسیسات گازرسانی استان فارس توسط بازرسان فنی

پایش مستمر تاسیسات گازرسانی استان فارس توسط بازرسان فنی

سیمارتیکل/فارس سرپرست شرکت گاز فارس گفت: کنترل کیفی تاسیسات در حال بهره برداری شرکت گاز استان فارس شامل ایستگاه ها، خطوط تغذیه، شبکه، انشعابات با همت جهادی بازرسان فنی تحقق یافت. 

وحید بهفر امروز، 29 اردیبهشت ماه در نشست کارکنان شرکت گاز فارس با بیان اینکه کنترل کیفی تاسیسات توزیع گاز و طرح های گازرسانی در استان فارس با تلاش جهادی بازرسان فنی تحقق یافت، گفت: بازرسان فنی ضامن اجرای کیفی طرح های گازرسانی با هدف توزیع ایمن، باثبات و پایدار گاز هستند. 

وی افزود: بازرسان فنی شرکت گاز استان موفق شدند از یک هزار و 131 تاسیسات در حال بهره برداری شامل 557 ایستگاه تقلیل فشار، 287 ایستگاه حفاظت کاتدیک و 287 سیستم ارتینگ، بازرسی به عمل آورند.

بهفر تعداد بازرسی از  پروژه های در حال اجرا، نصب کنتور و رگولاتور و بازرسی پروژه های تعمیراتی را 98 مورد عنوان کرد و گفت: سال گذشته در مجموع 517 مورد بازرسی آزمون های مقاومت، نشتی، پوشش خطوط تغذیه و شبکه و بررسی مدارک آزمون انجام شد.

سرپرست شرکت گاز فارس اظهار کرد: امور بازرسی فنی همواره بر آن بوده است تا با انجام بازرسی های دوره ای از تاسیسات و پایش آن ها با استفاده از تجهیزات بازرسی روز دنیا به واحدهای بهره برداری در توزیع مطمین گاز بین مناطق شهری و روستایی استان پهناور فارس کمک قابل توجهی کند.

وی تاکید کرد: بازرسان فنی بنا بر وظایف ذاتی و سازمانی خود از ابتدای شروع طرح تا پایان پروژه های گازرسانی و نیز در طول دوران بهره برداری حضور موثر و چشمگیر دارند.

سرپرست شرکت گاز استان فارس در بخشی دیگر از سخنان خود با یادآوری اینکه یکی از مهم ترین وظایف بازرسان فنی شرکت گاز استان نشت یابی شبکه های گازرسانی است، افزود: در سال گذشته میزان نشت یابی خطوط تغذیه و شبکه توزیع 24 هزار و 765 کیلومتر و نشت یابی انشعابات نیز 674 هزار و 618 فقره بوده است.

بهفر با اشاره به پوشش بیش از 99 درصدی گاز در شهرها و روستاهای استان فارس بر ضرورت دوچندان سلامت تجهیزات واحد بازرسی فنی شرکت گاز استان بر اساس دانش و تخصص روز دنیا برای پایداری توزیع گاز در سطح استان تاکید کرد و گفت: با استفاده از سیستم های کنترلی، نظارتی، ایمنی و آزمایش سلامت تجهیزات، راه برای توزیع مستمر و پایدار گاز برای مشترکین هموار می شود.

پایان خبر سیمارتیکل

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایش مستمر تاسیسات گازرسانی استان فارس توسط بازرسان فنی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایش مستمر تاسیسات گازرسانی استان فارس توسط بازرسان فنی"، کلیک کنید.