چگونه یک نرم افزار می تواند در جارو کشیدن خانه کمک کننده باشد؟

چگونه یک نرم افزار می تواند در جارو کشیدن خانه کمک کننده باشد؟

به گزارش خبرگزاری سیمارتیکل و براساس گزارش مجله سیمارتیکل، دایسون از اپلیکیشن جدیدی به نام CleanTrace رونمایی کرده که از فناوری واقعیت افزوده ی گوشی هوشمند شما برای رنگ آمیزی مجازی مناطقی که جارو کشیده اید استفاده می کند تا ببینید آیا جایی را از قلم انداخته اید یا خیر.

اپلیکیشن CleanTrace از حسگر LiDAR در آیفون 12 پرو یا آیفون 12 پرو مکس و مدل های جدیدتر گوشی آیفون استفاده می کند و نیازمند اتصال گوشی به جاروبرقی است.

درحال حاضر، جاروبرقی پرچم دار Gen5detect تنها محصول دایسون محسوب می شود که از گیره ی اتصال گوشی پشتیبانی می کند. گیره به صورت جداگانه نیز فروخته خواهد شد، اما فعلاً قیمت آن را نمی دانیم.

دایسون تصمیم دارد در ماه ژوین 2024 (خرداد و تیر 1403) قابلیت واقعیت افزوده را در قالب به روزرسانی رایگان به اپلیکیشن موبایلی خود اضافه کند.

دایسون، درمورد دلیل توسعه ی CleanTrace اعلام کرد: «مصرف کنندگان در تمیزکردن خانه، بی نظم و ناکارآمد هستند و اغلب یک ناحیه را چندین بار جارو می کشند و نقاط دیگر را کاملاً رها می کنند.» این ادعا بر اساس داده هایی است که محصولات دایسون در طول سال ها درباره ی الگوهای تمیزکاری و استفاده ی کاربران جمع آوری کرده اند.

جاروبرقی Gen5detect دایسون ویژگی هایی برای آشکارسازی گرد و غبار دارد، ازجمله چراغ سبز جلو که برای دیدن بهتر آلودگی ها تعبیه شده است. اتصال CleanTrace قرار است لایه ی دیگری از اطمینان خاطر را به ارمغان بیاورد.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چگونه یک نرم افزار می تواند در جارو کشیدن خانه کمک کننده باشد؟" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چگونه یک نرم افزار می تواند در جارو کشیدن خانه کمک کننده باشد؟"، کلیک کنید.