یکی از راه های افزایش مشارکت توجه به حلقه های میانی است – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

یکی از راه های افزایش مشارکت توجه به حلقه های میانی است - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سیمارتیکل، حجت الاسلام سید مطهر سید علیزاده، در نشست مطبوعاتی ستاد تبلیغاتی سعید جلیلی در استان قزوین که ظهر چهارشنبه در سالن جلسات خبرگزاری سیمارتیکل برگزار شد با بیان اینکه مشارکت در اداره امور کشور از افتخارات نظام جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: در واقع دولت ستاد مردم بوده و مدل حکمرانی مترقی است و باید به آن پایند بود.

رییس شورای راهبردی ستاد سعید جلیلی در استان قزوین بیان کرد: هرجا نظام و حکومت اسلامی با مشارکت مردم همراه بود و میدان برای حضور مردم باز بود ما موفق عمل کردیم و به تعبیر رهبر انقلاب هرجا مردم وارد شدند ما موفق بودیم.

وی با تاکید براینکه منتخب مردم ادامه دهنده مسیر خدمت، رفتار و منش شهید رییسی بوده و باید نواقص دولت سیزدهم را مرتفع کند عنوان کرد: اداره امور حکومت از شان پیامبر است و از صدراسلام اداره امور مردم به رسول گرامی اسلام واگذار و بعد این جایگاه تنفیض به ائمه شده که نشان از اهمیت این مسئله است.

این مسوول تصریح کرد: بعد ائمه این حق به ادامه دهنده راه ائمه واگذار شد و این فرآیند در قانون نظام اسلامی با ملاک‌ها و معیار چهارچوب اسلام ادامه دارد.

وی یکی از راه های افزایش مشارکت را ارتباط و توجه به جایگاه حلقه‌های میانی دانست و عنوان کرد: دولت در سایه عنوان مهم ستاد سعید جلیلی است که ذیل آن با ۳۶ عرصه تخصصی مهم در اداره کشور جلساتی برگزار شد تا مسائل مهم احصا و برای آنها تدابیری انجام شود.

این مسوول با اشاره به اینکه سعید جلیلی ۱۲۰ سفر استانی داشته، در روستاها و جاهای مختلف حضور داشتند تا بطور عینی شاهد مسائل باشند و بتوانند با بکارگیری حلقه‌های میانی مسائل را مرتفع کنند تاکید کرد: در حوزه وحدت عقلانیت در جبهه انقلاب وجود دارد و درصورت نیاز این اتفاق خواهد افتاد اما لازم است تمام کاندیدها تلاش خود را کرده و برنامه‌های خود را ارائه دهند.

وی با تاکید به حله مسئله آب استان و ارائه راهکار برای حل این مسئله عنوان کرد: برنامه‌های کلان از جمله توسعه هفتم از قبل مشخص شده و کاندیداها باید اقدامات اجرایی خود را برای برنامه‌های کلان ارائه داده و سبقه اجرایی خود را درحوزه مدیریت کلان مطرح کنند.

وی با تاکید براینکه از امروز شور انتخاباتی در ستادها کلید می‌خورد ادامه داد: لازم است از تمام سلایق و تنوع نگرش‌ها در اداره امور استفاد شود چنانچه این امر در زمان انتصاب استانداران حضرت امیر (ع) نیز مشهود بود و این در واقع هنر مدیر اجرایی قوی در راستا جهت گیری صحیح و نگاه صحیح است که نظام اسلامی بتواند از سلایق و طیف‌های مختلف استفاده کند که این اقدام در عملکرد شهید رییسی مشهود بود.

وی ادامه داد: علل تشکیل حکومت اسلامی رسیدن به تقرب الهی است که همواره با چالش‌هایی همراه است.

وی بااشاره به اینکه اطرافیان کاندیدها در انتخابات بسیار مهم هستند عنوان کرد: به جهت کاهش هزینه تبلغات دو روز منتهی به انتخابات تبلیغات شهری انجام می‌شود و تمرکز ما اکنون در حوزه مجازی است.

این مسوول در پایان با تاکید براینکه هزینه ستادها توسط مردم تامین می‌شود تشریح کرد: تاکنون استقبال مردم از ستادها خوب بوده و فرآیند روبه رشد است و طبق نظر سنجی‌های موجود آقای جلیلی و قالیباف در صدر هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یکی از راه های افزایش مشارکت توجه به حلقه های میانی است – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یکی از راه های افزایش مشارکت توجه به حلقه های میانی است – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.