2 فوتی و یک مصدوم در حادثه ریزش آوار در پاکدشت

2 فوتی و یک مصدوم در حادثه ریزش آوار در پاکدشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران از رهاسازی 2 فوتی و یک مصدوم در حادثه ریزش ساختمان 3 طبقه در شهرستان پاکدشت توسط امدادگران جمعیت هلال احمر استان تهران خبر داد.

به گزارش سیمارتیکل، شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با اعلام این خبر گفت: امروز جمعه 27 خردادماه حوالی ساعت 10 صبح یک ساختمان نیمه کاره فروریخت و باعث ایجاد آوار شد. روستای کلانو شهرستان پاکدشت استان تهران به مرکز کنترل و هماهنگی اعزام شد.

وی در ادامه گفت: 22 نیروی عملیاتی در قالب سه اکیپ تخصصی و یک تیم سگ نجات برای امداد و نجات 3 کارگر گرفتار در زیر آوار و با همکاری سازمان آتش نشانی و سایر امداد و نجات به محل حادثه اعزام شده اند. لاشه هواپیما اعلام شد و عملیات جستجو و نجات آغاز شد.

فاطی گفت: جسد 2 فوتی این حادثه از زیر آوار بیرون آورده و تحویل عوامل انتظامی شد.

بر اساس اطلاعات جمعیت هلال احمر؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: پس از 5 ساعت تلاش مستمر تیم های عملیاتی حاضر در محل، یک کارگر محبوس که تلفنی از زنده بودن و مصدومیت شدید خود خبر داده بود، با موفقیت خارج شد. مجروحان بشدت از زیر آوار به اورژانس منتقل شدند.

پایان خبر سیمارتیکل

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 فوتی و یک مصدوم در حادثه ریزش آوار در پاکدشت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 فوتی و یک مصدوم در حادثه ریزش آوار در پاکدشت"، کلیک کنید.