28 کیلوگرم تریاک با پوشش بار گوجه در اصفهان کشف شد – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

28 کیلوگرم تریاک با پوشش بار گوجه در اصفهان کشف شد - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

سرهنگ احمد نیکبخت در گفت و گو با خبرنگار سیمارتیکل اظهار کرد: با انجام اقدامات تخصصی و با همکاری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم، ماموران از حمل و جابه جایی محموله ای از مواد افیونی توسط یک دستگاه کامیون در یکی از محورهای مواصلاتی مطلع شده و اقدامات میدانی خود را برای شناسایی محموله مواد مخدر آغاز کردند.

وی اضافه کرد: در نهایت پس از حضور ماموران انتظامی و کنترل تردد خودروهای عبوری در محور مورد نظر، کامیون حامل مواد مخدر شناسایی و برای بررسی دقیق تر به راننده خودرو دستور ایست صادر شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تصریح کرد: پس از متوقف شدن خودرو و در بازرسی دقیق از آن، ماموران پلیس مقدار 28 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در زیر بار گوجه جاساز شده بود را کشف کردند.

سرهنگ نیکبخت با اشاره به توقیف خودرو حامل مواد افیونی و دستگیری یک سوداگر مرگ خاطر نشان کرد: ماموران پلیس در سطح استان حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز جامعه از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهند کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "28 کیلوگرم تریاک با پوشش بار گوجه در اصفهان کشف شد – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "28 کیلوگرم تریاک با پوشش بار گوجه در اصفهان کشف شد – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.