5700 پارکنیگ در قم به سامانه هوشمند پلاک خوان تجهیز شدند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

5700 پارکنیگ در قم به سامانه هوشمند پلاک خوان تجهیز شدند - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری سیمارتیکل، روح اله امرالهی با اشاره به بازدیدهای نوروزی اعضای شورای اسلامی شهر از ستادهای مناطق هشت گانه شهرداری قم و دستگاه های خدمت رسان، اظهار کرد: همانند سنوات گذشته اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در ستادهای نوروزی مناطق هشت گانه شهرداری قم از نزدیک به بررسی اقدامات انجام شده در مناطق پرداخته و از نزدیک در جریان آخرین اقدامات و خدمات ارایه شده قرار می گیرند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: در بخش دیگر این بازدید ها تولیت های محترم بارگاه نورانی کریمه اهل بیت(س) و مسجد مقدس جمکران و امامان جمعه محترم قم از جمله دیگر برنامه های انجام شده در جهت ارایه گزارش های عملکردی و دریافت نقطه نظرات این بزرگان است.

امرالهی افزود: بخش دیگر برنامه های بازدید نوروزی، دستگاه های خدمت رسان از جمله دستگاه های خدماتی، امدادی و انتظامی است، بدون نردید زحمات این عزیزان عامل مهمی در امکان ارایه خدمات بهتر به زایران شهر عش آل محمد(ص) در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان است.

امرالهی در ادامه با تاکید بر همدلی و همراهی همه مسیولان استانی در جهت ارایه خدمات مناسب به زایران، گفت: یکی از اولویت های مهم شورای اسلامی شهر در تعامل و همراهی با همه دستگاه های متولی در حوزه خدمت رسانی است و ناظر به این مهم تعاملی سازنده از همه متولیان در جهت انتفاع مردم شریف قم مورد انتظار است .

وی با تاکید بر آماده باش بودن تمام سازمان های خدماتی شهرداری قم در ایام نوروز گفت: در جهت رفاه مسافران نوروزی نزدیک به 5 هزار و 700 جای پارک در پارکینگ طبقاتی زایر، بهار و پارکینگ شهید کاظمی پیش بینی و پارکینگ ها نیز به سامانه هوشمند پلاک خوان تجهیز شده است.

وی افزود: 10 کمیته خدمات رسانی و 9 ستاد در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان فعال است و در مبادی ورودی شهر مستقرشده اند و نزدیک به 300 دستگاه ماشین آلات در آماده باش هستند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر در خصوص خدمات رفاهی پیش بینی شده برای مسافران نوروزی نیز اظهار داشت: 1220 چشمه سرویس بهداشتی و 40 نمازخانه در ایام نوروز در سطح شهر اختصاص داده شده است، نزدیک به 16 غرفه عرضه مایحتاج عمومی و میوه توسط سازمان میادین در حال انجام است و تمام بوستان های سطح شهر آمادگی میزبانی از مسافرین عزیز را دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "5700 پارکنیگ در قم به سامانه هوشمند پلاک خوان تجهیز شدند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "5700 پارکنیگ در قم به سامانه هوشمند پلاک خوان تجهیز شدند – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.