باید پای کار اقتصاد و معیشت مردم بیاییم – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

باید پای کار اقتصاد و معیشت مردم بیاییم - خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سیمارتیکل، سردار علی فدوی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهید حاج ابراهیم همت و شهدای شهرستان شهرضا اظهار کرد: بدترین مصیبت های عالم در روز تاسوعا و عاشورا بر سر امام حسین (ع) و یارانش فرود آمده و هیچ مصیبتی از ابتدای جهان هستی تاکنون به این حجم و سختی نبوده است.

وی با بیان اینکه حدود 60 سال از شروع روند انقلاب اسلامی در کشور می گذرد، ادامه داد: منش و روند رهبر کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب بیانگر این است که پرچم انقلاب اسلامی با همین روند به دست امام زمان (عج) خواهد رسید.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه خداوند متعال انشالله این عنایت را به نسل ما خواهد داشت و حکومت اسلامی را به صورت کامل تحقق خواهیم بخشید، اضافه کرد: همه شواهد نشان می دهد که انقلاب اسلامی ودیعه بزرگی است که باید به خوبی پاس داشته شود.

نسل انقلاب دلدادگی کامل به نهضت انقلاب اسلامی داشت

وی با بیان اینکه نسل انقلاب دلدادگی کامل به نهضت انقلاب اسلامی داشت، ابراز کرد: آنها همه جان و مال خود را برای انقلاب هدیه دادند.

سردار فدوی با بیان اینکه دشمنان طی 45 سال گذشته بدون یک روز تعطیلی به دشمنی با انقلاب اسلامی پرداخته اند، گفت: باید توجه داشت که ما امکاناتی قابل مقایسه با آنها نداریم اما در طول 45 سال همه دشمنی ها با شکست رو به رو شده و همه پیروزی ها از آنِ انقلاب اسلامی بوده است.

وی با تاکید بر اینکه خداوند می فرماید من همواره طرف جبهه حق هستم و همواره اراده کرده ام که جبهه حق پیروز شود، ادامه داد: خداوند همواره به وعده به خود عمل کرده تا پیروزی های پی در پی به دست آمده است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروز دشمنان ایران اذعان به شکست دارند، افزود: 5 ماه است که در غزه جنایات زیادی انجام می شود، مردم بی گناه را شهید می کنند و بیش از 20 هزار کودک را به شهادت رسانده اند و این پیروزی بسیار راهبردی است چرا که آنچه را حدود 75 سال ریسیده بودند پنبه کردند چرا که همه دنیا جنایات آنها را دیدند و بیش از 99 درصد از مردم دنیا علیه صهیونیست ها تظاهرات کردند.

وی با بیان اینکه عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی در کشور و دیگر کشورها به مانند ام القری بوده است، افزود: در این روال و به ویژه 8 سال دفاع مقدس ستارگانی را در نظر داشتیم که تبلور دایمی داشتند، عمل، زبان و کردار این ستارگان برگرفته از امام حسین (ع) بود و هر بار تجلی بیشتری نسبت به گذشته داشتند.

سردار فدوی با بیان اینکه شهید حاج ابراهیم همت شهیدی است که دلدادگان زیادی دارد، اضافه کرد: شهدایی مانند شهید خرازی، همت، باکری و … قبل دلدادگان امام حسین (ع) را سرشار از شور و شعف می کنند و دل ها را سمت خدا می کشانند.

وی با ییان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی با شنیدن نام شهدا تاب آوری خود را از دست می داد، گفت: این منش متعلق به مکتبی است که رهبرانی فرزانه و رهروانی درست و بلند همت داشته است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ما به ظاهر برای شهدا و در اصل برای خودمان مراسم می گیریم، ادامه داد: ما جلسه می گیریم تا شهدا دست ما را بگیرند تا راه آنها را دلی، زبانی و عملی بپیماییم، اگر همه عالم آنچه در دل، زبان و عمل شهید همت بود انجام دهند عدالت برقرار خواهد شد.

جامعه با شهدا ارتباط دارد

وی با بیان اینکه نام و تصاویر شهدا همواره در خیابان ها، شهرها و روستاها وجود دارد، گفت: جامعه با شهدا ارتباط دارد، شهید از جایگاه ویژه ای برخوردار است و خداوند به شهدا اجازه شفاعت داده است.

سردار فدوی بااشاره به اینکه هنوز رزمندگان شهید همت با شنیدن نامش شور و شعف نشان می دهند، ادامه داد: این یک افتخار بزرگ است و نصیب هر کسی نخواهد شد.

وی با بیان اینکه 230 هزار شهید دفاع مقدس کارنامه درخشانی است که در همه عالم می درخشد، افزود: شهدا مانند خورشیدی روشن چراغ راه ما هستند و با برگزاری بزرگداشت آنها در واقع طلب یاری و همراهی آنها را داریم.

وی با بیان اینکه همه روزه یادواره های زیادی برای شهدا در سراسر کشور برگزار می شود، اضافه کرد: مراجعه به شهیدان و به ویژه شهید همت هم خیر دنیایی دارد و هم خیر اخروی.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: چهل و شش سال از انقلاب گذشته است، در همه زمان ها افتخاراتی داریم که می توانیم یک شبانه روز بگوییم و تمام نشود و هر روز افرادی از دنیای اسلام به جبهه حق می پیوندند اما در این شرایط مشکلاتی هم داریم و علت آن این است که پای آن کار نرفته ایم و باید در همه موارد باقیمانده باید از همه روشی که خودمان پای کار رفته ایم استفاده کنیم و به تجربیات تاریخی بسنده نمی کنیم چرا که ما کارهای سختی را انجام داده ایم و در برخی از کارها حتی پای جان در میان بوده است.

مخالفت با زورگویان و مستکبران رویه همه مردم کشورهای دنیا شده است

وی مخالفت با زورگویان و مستکبران رویه همه مردم کشورهای دنیا شده است، ادامه داد: هر چه پیش می رویم باور می کنند که حتی اگر ملتی کوچک همت کند می تواند جلوی استکبار بایستد.

سردار فدوی با بیان اینکه خداوند در راه حق پیروزی را ضمانت کرده است، افزود: نباید ذره ای تعلل داشته باشیم و تنها باید به دستور ولی خدا توجه کنیم، ما دشمنان جدید را نمی شناسیم اما خداوند می شناسد و ما باید قوای خود را تقویت کنیم و آمادگی داشته باشیم.

وی گفت: ما باید آن قسمتی را که خداوند به ما سپرده را توجه داشته باشیم، تکالیف را انجام دهیم چرا که خداوند بالاتر از توان به انسان ها تکلیف نمی کند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه میزان موفقیت های جبهه باطل شیطان بزرگ و جبهه حق را شاهد هستیم، گفت: وزیر خزانه داری آمریکا در جنگ اقتصادی فرمانده جنگی آمریکا است و این جنگ همواره ادامه داشته و دارد و ما باید پای کار برویم و اقتصاد و معیشت که مشکل دایمی بوده است را برطرف کنیم.

وی تاکید کرد: مشکلات اقتصاد و معیشت موضوع 24 ساعته مردم است و باید سریع، تمام وقت و با اخلاص پای کار حل آن باشیم و آن را با آنچه اسلام گفته برطرف کنیم.

سردار فدوی با بیان اینکه دشمنان پای کار از بین بردن همه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایستاده اند، ادامه داد: نباید به خبیثان اجازه موفقیت دهیم.

وی گفت: یاد شهید همت و شهدای شهرضا و دوستان شهید همت را گرامی می داریم و آرزو داریم که خداوند به لحاظ دلمان که همواره با شهدا بوده است به ما نیز عنایتی داشته باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باید پای کار اقتصاد و معیشت مردم بیاییم – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باید پای کار اقتصاد و معیشت مردم بیاییم – خبرگزاری سیمارتیکل | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.